Створено комісію по результату проведення громадських слухань щодо будівництва на вулиці Панча

Такого компромісу вдалося досягнути після двогодинних громадських слухань мешканців прилеглих будинків і членів кооперативу журналістів та освітян.

У четвер, 17 червня, у приміщенні Шевченківської райадміністрації пройшли громадські слухання щодо будівництва багатоповерхівки на місці стадіону, що на вулиці Панча. На них були запрошені представники влади міста, мешканці мікрорайону, а також ті члени кооперативну, які власне, і хочуть будувати свій будинок на місці де зараз знаходиться стадіон.

Варто відзначити, що погана організація слухань, зокрема слабкий координатор призвели до хаосу та суцільних перекрикувань учасників. Мами з маленькими дітьми щиро й відкрито не розуміють чому у них забирають фактично єдине місце, де їх діти могли б проводити час та займатися спортом поблизу будинку. Члени кооперативу ж настоюють, що це місце їм виділила влада міста й тут вони планують звести будинок.

Голова ОСББ «Добрий газда» Юрій Мораль  представив презентацію розвитку відпочинкової території, яка включатиме стадіон, майданчик для волейболу та сквер, де проходитимуть культурні заходи. Мешканці будинків вже мають детально розроблений план створення майданчику для сімейного відпочинку європейського рівня. Кошти на його облаштування готові дати самі ж мешканці. При цьому варто зауважити, що перші кроки вже зроблені, зокрема, облаштований майданчик для пляжного волейболу, де пройшов перший міський турнір. 

Під час громадських слухань все ж вдалося досягнути компромісу у частині створення комісії, до якої увійдуть мешканці вулиці Панча, члени кооперативу, які хочуть збудувати будинок, а також представник Львівської міської ради. Активістів громадської організації «Розвиток Громади» також запросили взяти участь. 

Про подальший хід події, щодо ситуації зі скандальною забудовою на вулиці Панча ми інформуватимемо далі.