У мерії знову підняли питання щодо виділення «Львівспецкомунтрансу» землі у Рясному

Сьогодні, 14 грудня, відбулося засідання постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. На зустрічі прийняли рішення не піднімати питання виділення землі, допоки директор «Львівспецкомунтрансу» не пояснить, що з нею будуть робити.  

На засідання комісії прийшло чимало жителів Рясного та Білогорщі. Люди, як і раніше, категорично проти виділення землі ЛКП “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс“.  Львів’янам так і не пояснили на які саме потреби компанія хоче отримати ділянку.

Сьогодні на засіданні комісії вже говорили не про 10 га землі у Рясному, а лише 1 гектар, проте директор підприємства, яке нібито має створити сміттєсортувалку у Рясному, знову ж таки не прийшов. Тож пояснювати людям призначення бажаного 1 гектара ряснянської території було нікому.

Комісія прийняла рішення не піднімати більше це питання, доки представник компанії – претендента на землю не зустрінеться з людьми і нарешті розповість громадянам про свої наміри щодо території на вул. Т.Шевченка, 327-г. Наступні збори комісії будуть виїзними. Люди зберуться у Рясному, щоб вислухати представника «Львівспецкомунтрансу» та чиновників мерії.

Нагадаємо, раніше жителі Рясного та прилеглих до нього територій висловились проти будівництва сміттєсортувального сміттєпереробного комплексу на території Рясного. Депутати усіх фракцій ЛМР повідомили, що не голосуватимуть за рішення про виділення землі під сміттєсортувальний комплекс.