Чиновник ЛМР Андрій Білий не впевнений чи він брехав!? (Відео)

Заступник директора департаменту ЖКГ та радник Андрія Садового, який координує питання транспорту у міській раді, Андрій Білий пояснюючи львів’янам чому підняли тариф на проїзд у громадському транспорті відверто перекрутив факти. На закиди людей про прозорий підрахунок пасажиропотоку чиновник вирішив "прикритись" нашою громадською організацією, сказавши неправду.


Відео із мережі інтернет (Орест Цибрівський)

На відео Андрій Білий говорить, що представники ГО «Розвиток Громади» здійснюючи підрахунок пасажиропотоку маршруту №49 «побачили», що 5 грн не є рентабельною вартістю ціни проїзду у громадському транспорті. Проте, наша громадська організація НІКОЛИ подібних заяв та висновків не робила. Адже для цього щонайменше необхідно мати усі прозорі, обґрунтовані вихідні данні витрат на перевезення та фактичні дані пасажиропотоку, які міська влада та перевізники не надають громадськості. Тому, як формується ціна на проїзд у громадському транспорті Львова для нас, як і інших пересічних львів’ян, й досі залишається загадкою!

Нагадаємо, у червні 2018 року, наші представники дійсно мали ряд зустрічей з Андрієм Білим та Олегом Партикою щодо
пошуку тимчасових шляхів вирішення критичної ситуації з громадським транспортом мікрорайонів Рясне-1, Рясне-2 та Кам’янки допоки місто не закупить нові низькопідлогові автобуси. Однак, тоді представники ГО «Розвиток Громади» лише порахували кількість пасажирів, пільговиків та суму, яку заробив маршрут за два дні, у період літніх канікул. А вже керівник автопідприємства «Успіх БМ» Юрій Мельник запевнив, виходячи із власних даних, що маршрут є нерентабельним. Саме це стало підставою для передачі обслуговування даного маршруту до комунального АТП.

Відтак, Ми вирішили звернулись по телефону до пана Андрія за поясненнями. На запитання навести конкретний факт, який б підтвердив його слова, чиновник спершу згадував ситуацію, потім намагався перевести тему, а в кінці визнав, що не може навести конкретний факт. Цитуємо уривок розмови:

-Чи можете Ви навести конкретний факт, що ГО «Розвиток Громади» стверджувала, або писала, що 5 грн є не рентабельною ціною за проїзд у громадському транспорті?
-Зараз не можу надати фактів.
-Виходить Ви зманіполювали, іншими словами, збрехали?
-Я б це так не назвав…


Слід додати, що виправдовуючи свій вислів Андрій Білий пожалівся на постійні спекуляції з боку львів’ян, що у міськраді усе роблять не прозоро і лиш хотів навести приклад співпраці з громадськістю. Однак, як у чиновника ЛМР, вимагаємо у Андрія Білого не маніпулювати, не перекручувати факти та "не прикривати" свою діяльність нашою громадською організацією!