Роботу асфальтного заводу «Онур» призупинять через суд

Держекоінспекція позиватиметься до суду про призупинення діяльності ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» у зв’язку з виконанням виданого припису про усунення порушень природоохоронного законодавства, повідомили  на сайті установи 17 листопада 2017 року

Ще в січні цього року Держекоінспекція у Львівській області видала припис ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл» щодо усунення порушень природоохоронного законодавства, а саме отримання дозволу на викиди в атмосферне повітря від стаціонарних неорганізованих джерел: резервуарів для зберігання бітуму та твердопаливних котлів. 30 жовтня сплинув останній термін для отримання дозволу. Оскільки, за підсумками чергової позапланової перевірки було встановлено, що вимоги припису не виконано, «Державною екологічною інспекцією у Львівській області вживаються заходи щодо притягнення посадової особи підприємства до адміністративної відповідальності та готуються матеріали для скерування в суд із позовом про тимчасову заборону (призупинку) діяльності в частині, що порушує дотримання вимог природоохоронного законодавства» - повідомили екологи.

Нагадаємо, що 14 листопада, після оприлюднення результатів незалежної екологічної експертизи про значне перевищення рівня фенолу у повітрі в Рясному, активісти ГО «Розвиток Громади» зафіксували демонтаж обладнання і труби на заводі «Онур» у Рясному. Жодного офіційного коментаря, щодо цих робіт від керівництва заводу не надходило. За неперевіреною інформацією на даний час заводі здійснюють профілактичні роботи, шляхом розбирання багатометрової труби.

 
 Читайте по цій темі:
Асфальтний завод Онуру 5 років шкодить здоров’ю львів’ян
За добрі дороги від Онуру - втрата здоров’я і бюджетних коштів
У Рясному концентрація фенолу у повітрі перевищує норму на 28% - незалежна експертиза
На асфальтному заводі в Рясному демонтують обладнання