Зареєстровано електронну петицію щодо вирішення проблем з громадським транспортом у Рясне

У суботу, 20 жовтня, у Рясне відбулась акція протесту щодо «Транспортної блокади району». На пікет вийшли більше сотні небайдужих мешканців, які разом з представниками ГО «Розвиток Громади» Романом Дудою та Назаром Лисяком, а також депутатами ЛМР Сергієм Івахом, Ігорем Зінкевичем та Віталієм Свінціцьким шукали шляхи виходу із критичної ситуації з громадським транспортом, який практично не курсує у районі!

За підсумками акції протесту  Роман Дуда зареєстрував електронну петицію «Вирішення проблеми ТРАНСПОРТНОГО КОЛАПСУ в мікрорайоні Рясне!», яка передбачає:
1) Забезпечити регулярне, достойне, задеклароване на папері, по факту не курсуюче, маршрутне сполучення міського транспорту на Рясне. Стратегічні сполучення : 
   -Рясне - Приміський вокзал (49) , 
   -Рясне - міська клінічна лікарня швидкої медичної допомоги (12) 
   -Рясне - Сихів (11) 
   -та ін... 
2) Закладення у бюджет міста та виділення коштів ,розроблення проектно-кошторисної документації ,резервування зем. ділянок під будівництво додаткових, життєво-необхідних транспортних магістралей з Рясного закладених у Генеральному плану м. Львова: 
   - Рясне - Левандівка 
   - Рясне - Тунельна (через «Садовий Кооператив Сади» виїзд на вул. Тунельну) - Малоголосківська-Галицьке Перехрестя. 
3) Закладення в бюджет та розроблення проектно кошторисної документацї по будівництву електричної мережі для курсування тролейбусного транспорту для сполучення мікрорайону Рясне !
 
Аби петицію розглянули міські обранці на сесії ЛМР необхідно, аби вона зібрала щонайменше 500 голосів львів’ян. Отож закликаємо усіх небайдужих не полінуватися та проголосувати за розгляд петиції.
 
Також під час пікету Роман Дуда розповів, що завдяки співпраці мешканців Рясне, управління транспорту ЛМР та ГО «Розвиток Громади» вдалось відновити 49 маршрут, який має назву експериментальний. Хоч це дещо покращило ситуацію, але проблема залишається, оскільки цього рейсу все одно недостатньо для потреб району. Відтак, наразі, напрацьовується можливість запуску маршруту по сполученню Рясне - клінічна лікарня швидкої медичної допомоги (Топольна).