Всупереч громаді у Рясному таки почали будувати сміттєпакувальну лінію

Сьогодні на території Львівхімсільмашу на вулиці Шевченка почали будівництво сміттєпакувальної лінії.  Жителі району Рясне збираються сьогодні о 14:00 годині на протест. 

У Рясному вже розпочали роботи з будівництва сміттєпакувальної лінії. Робиться все  без ухвали сесії ЛМР та без обговорень з жителями району. Раніше мешканці Рясного та прилеглих територій висловились категорично проти будівництва підприємства.

Мерія зовсім не зважає на думку громади і робить те, що їм заманеться. Ні чиновники, ні директор «Львівспецкомунтрансу» - підприємства, яке займається будівництвом сміттєпакувальної лінії, так і не зустрілися з львів’янами і не розповіли про наміри на землю у Рясному. Та сміттєпакувальну лінію уже будують.

 Питання підприємства, яке мають звести у Рясному на вул. Шевченка у приміщенні «Львівхімсільмашу», 2 рази піднімали на засіданнях постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. Депутати висловлювались проти, та вимагали від влади звіту про те, що саме там хочуть побудувати. Крім цього, ще раніше відбулись громадські слухання, на яких мешканці Рясного висловили свою думку та не дозволили будівництво підприємства біля своїх домівок.

Та не зважаючи на все, «Львівспецкомунтранс» без ухвали сесії ЛМР, без громадських обговорень сьогодні, 16 грудня, вже завіз техніку і почав будівництво сміттєпакувальної лінії.