ГО “Розвиток Громади” ініціювала підписання меморандуму мешканців будинків по вулиці Пулюя із забудовником

До громадської приймальні звернулися мешканці будинків прилеглих до вулиці Пулюя. Вони скаржилися на значні порушення норм порядку з боку забудовників житлового комплексу “Набережний квартал” – ТзОВ «Діексбі Інтернешнл».

З весни 2014 року на між будинками №32 і 34 розпочато будівництво масштабного житлового комплексу “Набережний квартал”.

    “Будівництво ведеться практично цілодобово (в 23 годині ще будується, о 5 ранку – вже будується) і практично без вихідних. У мене 4 дітей (шести, восьми, десяти і одинадцяти років). Вони із-за шуму не можуть спати. Машини будівельників розвантажуються поза межами будівництва, майже на газонах нашого будинку. Перейти дорогу неможливо. Дітям гуляти ніде, бо страшно. Будь-ласка почуйте нас і прийміть міри, а також мудре законне рішення” – прохання Саврук Галини, мешканки будинку №32, на вулиці Пулюя


Провівши грунтовний аналіз даної проблеми громадські активісти “Розвитоку Громади” прийшли до висновку, що будівництво здійснюється з рядом грубих порушень вимог, передбачених нормами “Плануання та забудови міських та сільських поселень”.

Щодо будівництва цього кварталу виникає низка серйозних запитань, на які поки що громадськість отримала дуже мало відповідей. Взв`язку з цим ГО “Розвиток Громади” організувала громадські слухання із мешканцями прилеглих будинків, де були обговорені подальші дії стосовно питання цього будівництва.

В результаті цього ГО “Розвиток Громади” ініціювала підписання меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між мешканцями будинку та забудовником. Згідно нього забудовник, а саме ТзОВ «Діексбі Інтернешнл» зобов’язується:

- проводити очищення занесеного бруду та щоденне зрошення водою прибудинкової території та проїжджої частин
- провести ремонтні роботи у під’їздах
- замінити вікна та надати рулони рубероїду
- завозити будматеріали та будівельну техніку на будівництво тільки через в’їзд зі сторони вул. Трускавецької
- всі будівельні, ремонтні та будь – які інші роботи, що супроводжуються шумом проводити з 8:00 до 21:00

ГО “Розвиток громади” виступає координатором виконання умов даного меморандуму. Активісти уважно стежать на виконанням договору.