Мешканці будинку№5 на вул. Удатного таки дочекаються ремонту фасаду свого будинку

Представники Громадської організації «Розвиток Громади» та жителі будинку № 5 на вул. Мстислава Удатного, фасад яких обвалився під ноги перехожим, добилися твердої обіцянки посадовців Львівської міської ради, що їх будинок таки відремонтують.
 
Після того, як 27 березня мешканці аварійного будинку звернулися за підтримкою до громадівців було здійснено ряд візитів до міських посадовців та депутатів, скеровано запити, проведено виїзні засідання комісій та отримано позитивні висновки щодо вирішення проблеми.

Окрім того, що працівники ЛКП «Центральне» зняли відшаровані, небезпечні елементи фасаду будинку, Галицька районна адміністрація здійснила комісійне обстеження будинку та звернулася до департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради щодо розроблення проектно-кошторисної документації на проведення робіт по ремонту фасаду будинку № 5 по вул.Удатного.

Також постійна депутатська комісія фінансів та планування бюджету одноголосно прийняла рішення при черговому перегляді міського бюджету розвитку на 2017 рік передбачити кошти на ремонт цього будинку.

Галицька районна адміністрація у кінці червня повідомить мешканців та представників громадської організації «Розвиток Громади» про хід вирішення цього питання.
 
Детальніше про порядок вирішення цього питання читайте:

У Львові після зими масово посипалися фасади


 
Львівські фасади обстежать на аварійність