Львів’ян застерігають тримати депозити в російських банках

Громадські організації вкотре провели мітинг під стінами російського банку, щоб поінформувати його вкладників про можливе закриття фінансових установ країни-окупанта.

У попереджувальній мирній акції, яка відбулася 10 вересня біля відділення банку «ВТБ Банк», що на вулиці Стрийська, 33 взяли участь представники найактивніших громадських організацій Львівщини, серед яких ГО «Розвиток Громади», ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Самооборона Львівського Євромайдану», ГО «Кредитний майдан», ГО «Автосотня Самооборони», ГО «Допомога АТО»  та інші. Громадські активісти розклеювали інформаційні плакати та листівки, виступали з промовами, а ближче до завершення акції спільно виконали Гімн України.

«Через війну на сході країни та окупацію Криму ми не маємо морального права допускати процвітання фінансового бізнесу країни-агресора на нашій території. Громадські активісти неодноразово проводили акції протесту з вимогою закриття російських банків. У рамках угоди про асоціацію з ЄС російський бізнес повинен пройти спеціальну сертифікацію в Україні. Росія цього робити не хоче, просить відкласти цю процедуру ще на 10 років. Тому зараз ми мусимо поінформувати населення, про можливе припинення діяльності цих установ, щоб запобігти фінансовим втратам вкладників цих банків», - повідомляє учасник акції, активіст ГО «Розвиток Громади» Назар Бай.