Діти не мерзнуть! ГО «Розвиток Громади» допомогла із заміною вікон у школі

Активісти громадської організації «Розвиток Громади» продовжують тримати на громадському контролі ситуацію в школі №49.

Завдяки контролю активістів, у цій школі вже вдалось замінити вікна, які перебували у жахливому стані.

Нові металопластикові віконні конструкції, у класі де навчаються першокласники, встановили швидко та «майже безболісно». В приміщені стало значно тепліше та затишніше, а найголовніше - безпечно, тепер жодна мама не боятиметься, що під час уроку на її дитину може впасти частина шибки.


Після звернення батьків першокласників, спільно з юристами громадської організації «Розвиток Громади»,  до начальника управління освіти Департаменту гуманітарної полі тики ЛМР кошти на заміну вікон знайшлись маже одразу.

Керівник відділу освіти Личаківського району Львова Зоряна Хунько розповіла, що в управлінні освіти знайшли асигнування на потрібну суму, тому швидко замінили вікна.

На зустрічі з батьками, громадськими активістами та представником районного управління освіти 3 листопада директор школи визнав, що вікна у класі «першачків» справді були в неналежному стані  і замінити їх дійсно було потрібно.  Те, що на їх заміну кошти знайшли так швидко, керівника навчального закладу відверто здивувало, проте він подякував і батькам, і громадським активістам, що доклали зусиль для покращення умов навчання дітей.

Група батьків, що проявили ініціативу, поскаржились на тиск з боку педагогічного колективу, за словами батьків з ними не вітаються, поза очі називають бунтарями, на що директор пообіцяв провести розмову з вчителями, щоб запобігти будь-яким утискам.

В процесі перемовин, активісти та адміністрація закладу домовились спільно докладати зусиль для усунення ще й інших побутових проблем навчального закладу.