Львівські депутати зажадали контролю за вивезенням сміття (відео)

На пленарному засіданні 18 травня міський голова загрозливим тоном роздавав доручення підлеглим  встановити GPS на машини, які вивозять сміття та зажадав зважувати львівський непотріб, аби все було відкрито та прозоро. При цьому Садовий цнотливо натякав додати коштів на ЛКП «Львівспецкомунтранс».

Насправді, терпець увірвався у депутатів, які наситилися обіцянками міського голови та напередодні пленарного засідання влаштували публічний демарш в бік громади міста Львова. Ще 26 грудня 2016 року, на останній минулорічній сесії Львівської міської ради під тиском міського голови депутати створюючи тимчасову контрольну комісію ради з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення твердих побутових відходів у місті Львові, не підтримали вимоги громадських організацій щодо встановлення у місцях перевантаження твердих побутових відходів автомобільних електронних ваг та відео-фіксації. У підсумку 15 лютого 2017 року тимчасова контрольна комісія опублікувала проміжний звіт
, в якому було зазначено: «Інформацією щодо обсягів вивезення ТПВ на полігони, відстаней до таких полігонів, додаткового пробігу транспортних засобів у розрізі кожного перевізника районні адміністрації, а також підпорядковані їм відповідні комунальні підприємства не володіють». Однозначно, що такою інформацією володіють чиновники Львівської міської ради, адже при кожному перегляді міського бюджету ЛКП «Львівспецкомунтранс» віднаходять додаткові кошти для відшкодування витрат на вивезення за захоронення побутових відходів.

Депутати нарешті прозріли, розуміючи, що скільки б мільйонів не виділяли ЛКП «Львівспецкомунтранс», львівське сміття й надалі знаходитимуть в різних закутках України, а правдива кількість сміття, яку продукують щоденно львів’яни, у міській раді знають лише обрані. Пів року ГО «Розвиток Громади» різними способами (від підготовки проектів Ухвал до відкритого протистояння) намагалась донести до депутатів, що аби вирішити проблему в місті необхідний чіткий контроль, однак все вирішив банальний людський терпець, який змусив депутатів почати рахувати гроші громади.
 
Читайте по цій темі:


Оренда пресувальної лінії на Рясному зросла з 10 грн. до 28 млн. грн.!
 
Як треба красти і брехати – приклад чиновників ЛМР