Дитячий садок замість дитячого майданчика

Компанія Мальви, яка будує житловий комплекс на вул. Тернопільській (Новий Львів) залишила мешканців квартир без прибудинкової території, дитячого майданчика і скверу. Натомість мешканці отримають приватний дитячий садок.

Мешканці новобудови на вул. Тернопільській, 21 спостерігають, як замість обіцяного внутрішнього дворику житлового комплексу забудовник облаштував новий будівельний майданчик. Посеред 10-16 поверхових будинків, в повній тіні, будується приватний дитячий садок на 75 місць.

Частина мешканців, розуміючи потребу містян у дошкільних навчальних закладах готова пожертвувати територією відпочинку, інша частина добре пам’ятає, що на момент купівлі квартир представник забудовника обіцяв поблизу дитячий садок, однак  побудував на цій ділянці висотний будинок.

Свої зобов’язання перед містом забудовник вирішив виконати за рахунок покупців квартир, позбавивши їх громадського простору, а їхніх дітей дитячого майданчика.

28 липня мешканці вже виходили на протест, заблокувавши бетономішалку,  за що забудовник написав заяву у поліцію, вимагаючи оштрафувати активістів.

На даний час обласна Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю за заявою мешканців та скаргою ГО «Розвиток громади» проводить перевірку достовірності даних, наведених у декларації про початок виконання робіт, оскільки попередня перевірка, яку здійснювала міська інспекція порушень не виявила.

Мешканці новозбудованого житлового комплексу мають сподівання, що ще не пізно змусити забудовника демонтувати частину фундаменту загородженого дитячого садочка на території внутрішнього подвір’я будинків. Люди наголошують, що вони не проти дитячого садочка, а за дитячий майданчик та зелену зону їхніми будинками, яка їм була обіцяна.