Ремонту у дороги Бірки-Лозино не буде!

Тендер на закупівлю послуг з Поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С142033 Лозино - Бірки не відбувся!!!
 
Закупівля провалена через участь у тендері лише одного учасника
Свою пропозицію на торги подала лише компанія ПП «Рома», яка була готова відремонтувати зазначену ділянку за 78 мільйонів гривень. Минулого року ця ж компанія виграла тендер на ремонт дороги Бірки-Лозино, але роботи через брак коштів навіть не розпочинали.
 
Цьогоріч з обласного бюджету виділено 15 мільйонів. І хоча цієї суми критично не вистачає для проведення повноцінного ремонту на всій протяжності дороги, проте у зв’язку з катастрофічним станом дорожнього покриття, була можливість вишукати дофінансування. Зокрема, з ініціативи Громадської організації «Розвиток Громади» та за активної участі мешканців довколишніх населених пунктів скеровано звернення до депутатів Верховної Ради України від Львівщини з проханням пошуку шляхів дофінансування на ремонт цієї дороги. Під зверненням поставили свої підписи більше тисячі мешканців сіл Бірки, Лозино, Ясниська та ін. Нажаль, сьогодні, через провалені тендерні процедури, проведення цього року ремонту дороги знову під загрозою.
 
На наш погляд, проведення цього тендеру повинно було бути на особливому контролі державних структур області. Закликаємо керівництво області, департаменту дорожнього господарства ЛОДА та Служби автомобільних доріг Львівської області якнайшвидше оголосити повторні торги. І головне, не забути поширити інформацію про закупівлю послуг з ремонту автодороги Бірки-Лозино серед максимальної кількості підрядних організацій, які могли б бути зацікавленими та взяли б участь у торгах.