Незаконно відібрані у мешканців приміщення стають комунальними

Комунальне приміщення на вул. Коперника, 5 площею 184 м кв., яке Управління комунальної власності віддало в оренду, виявилось спільною власністю мешканців будинку. 5 жовтня депутатам пропонують списати майже 65 тис. грн. боргу орендної плати і 77 тис. грн. пені.
 
ГО «Розвиток Громади» писали
 про багаторічну заборгованість деяких орендарів за користування комунальними приміщеннями. Зокрема, Дочірнє підприємство «Албіс Компані» ТзОВ “ДіаніумТрейдінг Ко Лімітед зареєстроване на Кіпрі (керівник і підписант львівський ресторатор Леся Іонова) не сплачувало за оренду комунального приміщення за адресою вул. Коперніка,5 понад 62 місяці.
 
З документів, які Управління комунальної власності подало депутатам до порядку денного пленарного засідання 5 жовтня зрозуміло, що внаслідок багаторічної судової тяганини, рішенням Вищого Господарського суду України 22.06.2017 року визнано, що об’єкт оренди за адресою вул. Коперника,5 площею 184 м кв., є допоміжними приміщеннями житлового будинку і перебуває у спільній власності мешканців будинку
 .
 
Відтак, маємо документальне підтвердження факту незаконного привласнення управлінням комунальної власності Львівської міської ради нежитлових приміщень спільного користування мешканців багатоквартирних будинків.

Про такі факти, неодноразово розповідали львів’яни під час безстрокової акції проти беззаконня та свавілля Управління комунальної власності, яку організовувала Громадська організація «Розвиток Громади» на початку поточного року.