У Львові відновили маршрут №49 на Рясне

Сьогодні, 17 жовтня, на апаратній нараді ЛМР керівник АПТ №1 Орест Хамула повідомив про відновлення маршруту №49 «Рясне-Привокзальна» (який наразі буде експерементальний). Автобуси на рейсі почнуть курсувати вже від завтра, 18 жовтня, щоправда із корегуванням – маршрут пролягатиме через Рясне, вул. Сяйво до Приміського вокзалу та пл. Кропивницького.
 
Нагадаємо, у червні представники ГО «Розвиток Громади» провели декілька робочих зустрічей із радником міського голови з питань транспортної проблематики Андрієм Білим та в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олегом Партикою щодо пошуку шляхів вирішення критичної ситуації з громадським транспортом мікрорайонів Рясне-1, Рясне-2 та зокрема повернення маршруту №49.
 
Тоді активісти ГО «Розвиток Громади» погодились взяли на себе зобов’язання декілька днів щоденно рахувати кількість пасажирів та коефіцієнт рентабельність цього маршруту, аби визначити збитковість рейсу, яке тоді обслуговувало АТП «Успіх БМ». У зв’язку з неможливістю, зі слів приватного перевізника, надалі обслуговувати цей маршрут, було досягнуто домовленість, що управління транспорту ЛМР розробить законний механізм передачі «49» маршруту комунальному АТП №1.

графік руху: