Незаконно встановлені смітники на Стрийській перенесуть?

Учасники ГО “Розвиток Громади” звернулися у безліч установ для вирішення проблеми незаконно встановленого майданчика для смітників, що знаходиться на подвір’ї будинку по вул. Стрийська 6.

Представники громадської організації розглянули проблему мешканців Стрийської, 6 стосовно незаконного розміщення смітників, які створили сморід на подвір’ї житлового будинку. У понеділок активісти прийшли до офісу ЛКП “Снопківське”, зокрема до його директора Бендзея Михайла Миколайовича. У ході конструктивної розмови директор підприємства зобов’язався забезпечити благоустрій на території біля зазначеного будинку. Також пан Бендзей погодився налагодити співпрацю з представниками громадськості шляхом визначення альтернативного місця розташування сміттєвого майданчика. У свою чергу активісти подали скарги стосовно недбалого прибирання прибудинкової території.

   

Активісти ГО “Розвиток Громади” також відвідали Галицьку районну адміністрацію міста Львова. Представники громадськості поспілкувалися з головою адміністрації – Іванчиною Іриною Романівною. З нею домовились про виїзне засідання, яке мало відбутися за адресою Стрийська, 6. Учасники громадської організації також подали скаргу на бездіяльність ЛКП “Снопківське” та Галицької районної адміністрації щодо порушення прав громадян на належні, безпечні, здорові умови проживання.

   

Сьогодні, 26 лютого, відбулася зустріч між:

- головою Галицької районної адміністрації;
- керівником відділу житлово-комунального господарства, будівництва та інфраструктури Галицької районної державної адміністрації;
- дільничим інспектором;
- представником ДСБЕЗу;
- директором ЛКП “Снопківське”;
- перевізниками сміття;
- мешканцями будинку № 6 по вул. Стрийській;
- активістами ГО “Розвиток Громади” (представники громадськості).

     

У ході вирішення проблеми головою Галицької районної адміністрації Іванчиною Іриною Романівною було прийнято рішення про пересення контейнерного майданчику в інше місце протягом 2 тижнів. ГО “Розвиток Громади” уважно стежить за перебігом подій та стоїть на захисті законних прав мешканців Львова.