На прес-конференції у Львові з`ясували подробиці ситуації в аеропорту та засудили неправомірні дії нардепа

15 жовтня у прес-центрі ZIK керівництво міжнародного аеропорту “Львів” ім. Данила Галицького вперше прокоментувало ситуацію на державному підприємстві.

На зустрічі з пресою були присутні Олексій Кузнєцов, в.о. генерального директора аеропорту, Руслан Тригуб, Олег Яртим, а також керівник ГО “Розвиток Громади” Андрій Болюбаш. Вони надали роз`яснення щодо ситуації, що склалася 2 жовтня на біля адміністративної будівлі аеропорту, коли невідомі особи, у стані алкогольного сп’яніння намагалися завадити роботі підприємства. Вони поставили смітники, у які збиралися кидати людей та вантажний автомобіль із закликами до насильницьких дій. Групу невідомих псевдолюстраторів очолював народний депутат Ігор Васюник.

Начальник відділу контрольно-ревізійної роботи Міжнародного аеропорту констатував факти втручання у господарчу діяльність підприємства народного депутата Ігора Васюника та окремих бізнес-груп. І додав, що на підприємстві їх інтереси представляють заступники генерального директора, а саме Криворотько Євген Іванович та Зазуляк Роман Степанович. Вони шляхом дезінформації та викривлення фактів намагаються дестабілізувати робочу атмосферу на стратегічному об’єкті.

За період моєї роботи, починаючи з червня 2014 року, була проведена робота по напрямках основної діяльності з метою виявлення зловживань посадовими особами, а також з метою виявлення порушень правил внутрішнього трудового порядку та внутрішньої дисципліни. У результаті проведеного розслідування було виявлено факти з розкрадання пального, використання майна підприємства в особистих цілях та порушення розпорядку дня трудової дисципліни співробітниками підприємства. За результатами проведення службового розслідування економія пального зросла на 50%, що складає 8 тис. літрів – повідомив Руслан Тригуб.

Перебуваючи на місці подій, представники громадської організації “Розвиток Громади” зауважили низку порушень і зловживань з боку Ігора Васюника. Нардеп ставив під загрозу життя громадян встановлюючи смітники для залякування керівництва так званою «смітниковою люстрацією”, блокував режимний об’єкт. Всі його дії носили хуліганський характер, що привело до порушення порядку і вказані дії є кримінально караним діянням відповідальність за яке передбачена частиною 2 статті 296 КК України. Якби такі дії були вчинені пересічним громадянином, то він одразу був би затриманий правоохоронцями і проти нього було почате кримінальне провадження.

“Державне предприємство “Міжнародний аеропорт «Львів» ім Данила Галицького” – одне з найуспішніших в авіаційній галузі та в Західній Україні. Виробничі показники, доходи, пасажиропотік та фінансові показники підприємства постійно зростають, не зважаючи на складну ситуацію в країні – повідомив Олексій Кузнєцов.


Для чого народний депутат закликав викинути новопризначене керівництво аеропорту в смітник та пікетувати режимний об’єкт невідомо. Громадські активісти закликали Васюника пройти тест на чесність на поліграфі. Свою відповідь народний депутат поки не повідомив.