У Рясне-1 встановлять відпочинково-спортивний простір

У вівторок, 20 листопада, на спільному засіданні постійних комісій законності, депутатської діяльності та свободи слова, а також фінансів та планування бюджету депутати визначили перелік проектів, рекомендованих до фінансування за кошти громадського бюджету м. Львова у 2019 році.
 
До переліку входить 54 проекти, 6 великих та 48 малих, на суму 38 198 578 грн. Отож усі проекти з позначкою «жовтий» також будуть профінансовані у повному обсязі з міського бюджету. Відтак  єдиний узгоджений проект мешканців Рясне-1 (вул. Шевченка, 386-418), який активно підтримувала громадська організація «Розвиток Громади», буде реалізовано. За встановлення відпочинково-спортивного простору проголосували 287 мешканців Львова. Тепер фінансування усіх проектів-переможців повинна затвердити сесія Львівської міської ради.
 

 

«Цього року спільно з жителями Рясне-1 Ми подали два малих проекти. Перемога одного з них у конкурсі «Громадський бюджет Львова» стало приємною несподіванкою. Дуже дякую усім небайдужим мешканцям, які підтримали проект №1 та проголосували за нього. Тепер чекаємо рішення ЛМР та будемо працювати над встановленням відпочинково-спортивного простору. Переконаний це буде хороша відпочинкова зона для усіх мешканців району», - зазначив автор проекту та представник ГО «Розвиток Громади» Назар Лисяк

 
 
Проект передбачає озеленення та освітлення території, встановлення лавочок, тенісного столу та волейбольного поля. Це дозволить перетворити занедбану ділянку у відпочинкову зону для усіх мешканців мікрорайону.

Відео представлення проекту:

 
Нагадаємо, нещодавно, спільними зусиллями представників ГО «Розвиток Громади», СК «Легіон» та колективу школи №66 вдалось встановити першу частину відкритого вуличного спортивного майданчика на території освітнього закладу. Усе завдяки минулорічній перемозі у конкурсі «Громадський бюджет Львова». Проект встановлення відеоспостереження у Рясне-1 відкладаємо на наступний рік і чекаємо від мешканців Львова ще ідеї для спільної участі та перемоги у конкурсі міського бюджету. #Творимо_добро_разом!