Вже затвердили тарифи вивозу сміття з центру Львова

Виконавчий комітет Львівської міської ради  затвердив тарифи на вивезення сміття для нової компанії у Галицькому районі Львова ТЗОВ «Грінера Україна».
 
Таке рішення прийняли сьогодні, 13 січня, на засіданні виконавчого комітету Львівської міської ради.

 
«Керуючись Законами України «Про відходи», Про місцеве самоврядування в Україні“, беручи до уваги, що товариство з обмеженою відповідальністю «Грінера Україна» надає послуги з вивезення твердих побутових відходів з моменту укладення договору про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів, а саме з 02.12.2016, виконавчий комітет вирішив: внести зміни у додаток до рішення виконавчого комітету від 21.06.2016 № 455 «Про відшкодування додаткових витрат на вивезення та захоронення побутових відходів», - йдеться у повідомленні.

 
Тарифи на послуги з вивезення побутових відходів для населення виконком міської ради встановив так: на побутові відходи з ПДВ (збирання та вивезення) 390,88 грн/т; великогабаритні відходи з ПДВ - 209,32 грн/т.
Тарифи на послуги з вивезення побутових відходів для бюджетних установ та інших споживачів будуть такими:
  
 

 
Тарифи на послуги з вивезення ремонтних відходів виконком встановив такі:
 

 

На території Львова діють шість перевізників, також проблем із вивозом сміття є не тільки у місті Львові, - зазначив Сергій Сало.

 
Нагадаємо, Що активісти ГО «Розвиток Громади» стали свідками як сміття з центру Львова вивозять немарковані сміттєвози в супроводі елітних авто. 
Впродовж минулого року львівське сміття активно мандрувало Україною. У різних районах Львова чи не щомісяця виникали проблеми із вивозом сміття.
 
Загалом, на вивезення сміття у 2016 році міська рада Львова витратила 87,4 млн грн.