Відкриття вул. Старої біля ринку Добробут закінчилося словесною перепалкою

6 липня об 11.00 год Галицька районна адміністрація не здійснила примусовий демонтаж перешкод дорожнього руху, незаконно встановлених Спільним українсько-австрійським підприємством ТзОВ «Галінвест» на вул. Старій через супротив підприємців ринку.

20 червня Галицька адміністрація прийняла розпорядження, що до 30 липня адміністрація ринку «Добробут» повинна розблокувати вул.Стару, на якій незаконно встановлено шлагбаум, який унеможливлює рух пішоходів та транспорту. 
Оскільки, ТзОВ «Галінвест» не здійснило добровільного демонтажу, сьогодні представники Галицької адміністрації та Національної поліції намагалися примусово демонтувати усі перешкоди руху транспорту на вул. Старій, а це дві огорожі і два шлагбауми.

Представник ТзОВ «Галінвест» безпосередньо під час демонтажу пред’явила Ухвалу Галицького районного суду від 5 липня 2017 року про призупинення виконання розпорядження Галицької районної адміністрації, яка не належно була пред’явлена до виконання і не отримала жодного юридичного наслідку, тобто законної сили.

Незважаючи на те, що було зрізано одну перешкоду на проїжджій частині, роботи було зупинено через супротив підприємців. ТзОВ «Галінвест», які встановили торгові павільйони підприємців на дорозі!!!! та ще й знімають за це плату налаштували людей, що їх хочуть позбавити робочих місць. ТзОВ «Галінвест» мотивувала свої дії тим, що ринок – це заморожений будівельний майданчик будівництва готелю, а дорогу перекрито заради безпеки і грозять звернутися до суду щодо вирішення цієї ситуації.

Замість того, аби подбати щоб підприємці мали належні умови праці ТзОВ «Галінвест» вирішили без жодного дозвільного документу доказувати у суді, що їм належить проїзна вулиця в центрі Львова.
Ситуацію має вирішити Галицька районна адміністрація спільно з Управлінням Національної поліції.