Під Чеське Генконсульство принесли справжній унітаз

Вчора, 7 лютого, активісти громадської організації «Розвиток Громади» провели театралізовану акцію протесту з використанням унітазу під стінами Консульства Республіки Чехії, що на вул. Антоновича, 130, аби привернути увагу міської влади до відсутності умов перебування наших громадян у черзі до Консуляту.Нагадаємо, ще серпні до ГО «Розвиток Громади» звернулись мешканці вул. Антоновича, зібравши більше 300 підписів, яких обурює, що їх під’їзди та прибудинкова територія слугує вбиральнею для людей, які очікують в черзі до дипломатичної установи.

Адже приміщення, в якому розташоване Чеське Генконсульство у Львові, не оснащене зоною очікування і вбиральнями через що українці, які їдуть до нашого міста з усієї західної України, щоб залагодити свої питання з Чеською Республікою, вимушені годинами стояти на вулиці під відкритим небом і справляти потреби в не призначених для цього місцях.Після того, як наші неодноразові звернення до міських органів влади встановити біля Консуляту хоча б біотуалети не дали жодного результату, активісти ГО «Розвиток Громади» вчора, 7 лютого, провели акцію протесту, де встановили унітаз під Чеським Консульством та закликали чиновників «не робити з людей тварин»!

А в другій половинні дня Ми поспілкувались із головою Франківської районної адміністрації щодо вирішення цієї проблеми. Орест Тишин пообіцяв завтра, 9 лютого, на черговій нараді в ЛМР голів райадміністрацій озвучити питання встановлення біотуалетів по вул.. Антоновича, 130.Відтак Ми стежимо за розвитком ситуації та тримаємо її на особистому контролі.