«Наступний» в своєму оці пенька не помічає...

Нещодавно кілька інформаційних сайтів надрукували статті із заголовками на кшталт «Садовий і львівський криміналітет діють заодно?», за підсумками прес-конференції голови ВГО «Чесне слово» Володимира Омельчука 10 січня 2019 року. Не зрозуміло, що «курив» і за які гроші Володимир Омельчук поєднав дружніми стосунками Андрія Садового, ВГО «Свобода», 24 Канал і ГО «Розвиток Громади», однак в цій історії важливим є не цей фейк, а реакція на це міського голови Львова Андрія Садового.

За весь час діяльності ГО «Розвиток Громади» висвітлила не один десяток викривальних матеріалів щодо корупційної діяльності «бригади» Андрія Садового в Львівській міській раді. Втім, жодного разу не було реакції міського голови. А тут, дешевий інформаційний вкид і Андрій Садовий – глибоко віруючий, проєвропейський політик, «блатним жаргоном» істеріє у відповідь на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook: «Чисті вибори? Зливними бачками починають гнати чорнуху “Садовий то криміналітет”. Приписують зв’язки з Кривецьким-“Пупсом” та Веремеєнком-“Тімофєєм”. То такі собі відомі у специфічних львівських колах “авторитети”. Львів’янам то не зайде звичайно, бо вони розуміють: “де Садовий, а де “Свобода”, “Пупс” і “Розвиток бригади” Веремеєнка”. Але простих людей може налякати. Я так розумію, що декому тему “Наріка” треба якось гасити? Слабо.»

Представники ГО «Розвиток Громади», є простими львів’янами, які розуміють і підтримують прагнення Андрія Садового будувати успішну країну «Саме зараз!» Однак, його улесливість не знає меж у майстерності перекручування цінностей, бо чи не з «великої любові до ближнього» львів’яни на власній шкірі відчувають як «Львів – відкритий для світу!» Саме міському голові вони завдячують світлому прийдешньому наших дітей: без дитячих садочків, з переповненими школами, з хаотичною забудовою львівських парків і рекреаційних зон, з несправною каналізацією, яка дозволяє плавати на авто по місту навіть у несильний дощ, з переповненим і «вбитим» громадським транспортом, з падаючими залишками історичних фасадів і незведеним уже десяток років єдиним в Україні сміттєпереробним заводом.

Передвиборча програма Андрія Садового, яка передбачає виплату грошової компенсації в розмірі 100 тис. грн кожному ветерану війни – це окрема стаття зухвалого лукавства. Все тому, що у Львові ці кошти почали виплачувати за рішенням депутатського корпусу, лише з 2017 року, після дворічної бездіяльності міської ради і під шаленим тиском громадських організацій атовців.

Популярне гасло для всіх кандидатів в Президенти «посадити за ґрати корупціонерів, конфісковані у них гроші віддати на будівництво лікарень, шкіл» для Андрія Садового має першочергове значення. Адже саме він прихильник правила: «Найкращий захист - це напад!». За цим принципом, створивши у Львівській міській раді зі своїх підлеглих злочинне організоване угрупування «Розвиток Бригади», він запустив інформаційну кампанію щодо громадської організації, яка найбільш ефективно протистоїть зловживанням чиновників у міській раді. Zaxidnet і 24 канал потратили шалений ресурс на зйомки відео-сюжетів і статей про начебто злочинну діяльність ГО «Розвиток Громади», а сам Андрій Іванович у щотижневих зверненнях до львів’ян частенько звинувачував у своїх господарських невдачах громадське об’єднання, яке не представлене в жодному владному чи представницькому органі.

Десятки кримінальних справ, в тому числі і відкритих проти Андрія Садового особисто (щодо продажі землі селища Рясне-Руська під індустріальний парк, щодо загибелі людей на Грибовицькому сміттєзвалищі) та посадовців – його підлеглих, дозволяють сказати, що «Садовий – то криміналітет», який без жодної підмоги збудував злочинну схему у міськраді.

Активісти ГО «Розвиток громади» цінують християнську щедрість Андрія Садового, але створену ним з своїх підлеглих і розпіарену кримінальну структуру із назвою «Розвиток Бригади» нехай залишить при собі, якнайдалі від міста Львова.

Голова Наглядової ради ГО «Розвиток Громади» меценат і підприємець Олександр Веремеєнко коментує цю ситуацію так: «Андрій Садовий яскравий приклад авторитарного керівника. Саме тому, для нього неприйнятні незалежні громадські організації, які вимагають публічності і відкритості діяльності чиновників, що унеможливлює корупцію і розкрадання майна громади. Він «бачить в чужім оці порошину, а в своєму пенька не помічає!». На загальноукраїнському рівні ГО «Розвиток Громади» поки що не представлена і Андрію Садовому час не лукавити, а розповідати про власні «пеньки». А щодо громадської організації скажу, що це класна команда талановитих молодих людей, без упереджень, з великим бажанням і вірою що змінюють місто, і я пишаюся і підтримую кожного із них!»

Вочевидь, «наступний» кандидат в Президенти України - жертва! Жертва маленької громадської організації, сміттєвої блокади, політичного переслідування, законодавства України, погодних умов і несприятливих обставин.

Як зазначено в одному із коментарів до вже згаданого поста Андрія Садового (рос.): «Оправдывать себя поступками других всё равно, что умываться грязью».

Може коли наступного разу до Катерини Кіт-Садової прийде «маленький Ісусик» і скаже йти у «наступ», то перш ніж діяти необхідно «полюбити ближнього свого, як самого себе»….