До пікетувальників сміттєпресувальної лінії прийшли люди з ножем

Уже 5 тижнів стоїть блок-пост біля «Хімсільмашу»,  який має на меті не дати перетворити Рясне на сміттєзвалище. Нещодавно до протестувальників приїжджали невідомі люди, які погрожували рясненцям ножем.

Жителі Рясного протестують проти створення сміттєпресувальної лінії у своєму районі, на вул. Шевченка, 327-г. По -перше, це питання не обговорили з громадськістю. По-друге, як зазначив раніше сам директор «Львівспецкомунтрансу», у підприємства немає для цього необхідних документів.

Представники «Львівспецкомунтрансу» будь-яким чином намагаються обійти громадськість, та все-таки створити сміттєпресувальну лінію. Нещодавно на блок-пост навідувалась юристка ЛКП та викликала поліцію. Жінка, мовляв, відчула загрозу власному життю. Тепер же проти місцевих мешканців, що чергують на блок-пості намагались застосувати ніж. Про це повідомляє Львівський портал.

«Директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник опломбував приміщення…І вже цього тижня приїхали представники міста на чолі із керівником міського департаменту ЖКГ Сергієм Бабаком:  зірвали пломбу і зайшли у приміщення. Цього ж дня Гречаник знову опломбував приміщення», – розповіла активістка Ольга Зборівська.

«Муніципальна дружина» охороняє цей ангар. В нас виникла сутичка, бо вони вирішили здирати ці пломби. І вони витягнули ножа та  пішли на нас з ножем. Ми це зафільмували і викликали поліцію. Чому вони мають кидатися на нас з ножем?»,- додає пані Ольга.