Жителі вулиці Кльоновича просять допомоги в ГО «Розвиток Громади»

Зусиллями активістів нашого господарського відділу місцеве ЛКП №503 почало вирішувати питання ремонту аварійного будинку на вул. Кльоновича.  Відповідне звернення також надіслали у Личаківську  районну адміністрацію  Львова.

До господарського відділу громадської організації «Розвиток Громади» звернулися жителі вулиці Кльоновича.  Люди скаржилися на місцеве ЛКП, яке роками ніяк не реагувало на їхні звернення про аварійність будинку.
Фасад будинку буквально розвалюється: зруйновані портали вікон, арки і карнизи, а ліпнина постійно падає додолу, загрожуючи  життю місцевих мешканців.

Активісти «Розвитку Громади» запросили державного експерта, який оцінив стан будинку. За висновками будівля є у передаварійному стані, і ремонт конче необхідний.
Щоб достукатися до чиновників, активісти завітали особисто до директора ЛКП №503 Михайла Рудика і наголосили  – ремонт потрібно починати терміново.
Керівник ЛКП відреагував і пообіцяв підняти питання на апаратній нараді у Личаківській райадмінстарції.  Там мають прийняти рішення про початок ремонтних робіт.
За процесом вирішення проблеми спостерігають активісти нашого господарського відділу.

https://www.youtube.com/watch?v=rRV1S--06-c&feature=youtu.be