Львівські тротуари ремонтують "хабарники"

Схоже, для міської влади розкрадання державних коштів, кримінальні справи та хабар – не є достатньою причиною аби припинити «взаємовигідну» співпрацю.Так, 15 вересня у групі фейсбуку РяснеNEWS з’явилося повідомлення львів’ян про те, що біля будинку 396 по вул.. Шевченка підрядна організація, розбивши асфальтне покриття на тротуарі, більше тижня не приступає до виконання робіт.

Тендер на капітальний ремонт доріг та тротуарів (по вул. Шевченка, 396) проведено Шевченківською районною адміністрацією 5 вересня 2017 року. Виявилось, що єдиним учасником та переможцем торгів стало ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД».

Згідно бізнес-пошукової системи YouControl  (https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=19707018&tb=file) компанія «Гарантспецбуд ЛТД» заснована ще більше року тому у липні 2016 року. Попри те, що компанія порівняно «молода», це не завадило їй лише протягом 9 місяців 2017 року отримати державних замовлень аж на понад 31 мільйон гривень, переважна більшість яких, саме у місті Лева.

ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» належить Андрію Кухтицькому. Пан Андрій також до червня минулого року був власником ПП «Гарантспецбуд», яке він придбав у Руслана Кандибора, колишнього голови Франківської райадміністрації, який зараз очолює Службу автомобільних доріг у Львівській області (http://new.lv.ukravtodor.gov.ua/pro_sluzhbu/kerivnytstvo.html).

Ба-більше, Кухтицький володів ще однією компанією зі співзвучною назвою - ТОВ «Гарантспецбуд-Захід». Втім у 2017 році він перереєстровує її у м. Маріуполі, Донецької області, а згодом взагалі продає. Та компанія «Гарантспецбуд-Захід» виявилась ще більш успішнішою на тендерних закупівлях. Лише протягом 2016 року загальна сума контрактів склала понад 57 мільйонів гривень, переважна більшість яких, знову ж таки у столиці Галичини. Ця фірма  ремонтувала проспект Свободи, вулицю Центрівка у Львові, а також проводила  реконструкцію вул. Котляревського та Нечуя-Левицького за 44 мільйони.

Нагадаємо, 2 червня 2017 року Андрія Кухтицького затримали (http://dyvys.info/2017/06/02/u-lvovi-za-habar-prokuroru-zatrymaly-dyrektora-pidpryyemstva-foto/) за спробу дати хабар працівнику Прокуратури. Кримінальне провадження розпочали за фактом розкрадання бюджетних коштів під час реконструкції вулиць Нечуя-Левицького та Котляревського.

Та не зважаючи на сумнівну репутацію власника, ТОВ «Гарантспецбуд ЛТД» і надалі перемагає у тендерах на ремонт доріг та тротуарів у Шевченківському, Залізничному, Франківському та Сихівському районах м. Львова. Лише у вересні сума підписаних угод районними адміністраціями із цією фірмою склала майже 5 мільйонів гривень. 

 Натомість мешканці міста змушені ходити по розбитих тротуарах та  гадати, коли ж підрядна організація приступить таки до виконання своїх обов’язків.

Відтак МИ, ГО «Розвиток Громади», беремо цю ситуацію на особливий контроль та стежитимемо за виконанням ремонтних робіт по об’єктах, де підрядником виступає компанія «Гарантспецбуд ЛТД».