Львів’яни знову пікетували російський банк

У четвер, 20 серпня, у Львові громадські активісти знову пікетували офіс «VS Банку» на вулиці Грабовського, вимагаючи від банку з російськими засновниками згорнути свою діяльність у Львові.

Активісти громадських організацій ГО «Кредитний майдан», ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Розвиток громади», ГО «Самооборона Львівського Євромайдану» та ряд інших громадських організацій Львова вимагають припинення діяльності банків країни-агресора. Під стінами банку перебували близько ста осіб, які вигукували «Ганьба». Активісти розклеїли наліпки з ганебними символами по усій будівлі та території банку.

Також учасники акції вшанували  пам’ять загиблих в АТО українців хвилиною мовчання й почали зносити шини. Запаливши фаєри та збудувавши із шин барикади, львів’яни барабанили у бочки й ще дужче вигукували «Ганьба».Ініціативну групу активістів громадських організацій, які вимагають звільнити територію Львівської області від банків Російської Федерації запросили у приміщення банку. Однак, громадськість одностайно та безапеляційно вимагає, щоб усі російські банки, які є на території Львівщини, припинили свою діяльність до 31 серпня. Якщо їхні вимоги не буде виконано, вони вдадуться до більш рішучих кроків.

Нагадаємо, в понеділок, 17 серпня розпочалася безстрокова акція протесту по звільненні Львова від російських товарів, послуг та будь-яких економічних відносин з країною агресором.