Зроблено перший крок для повернення приміщення дитячого садочка в Рясному громаді міста

Сьогодні, 6 липня, виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення про розроблення детального плану території у районі вул. Т. Шевченка, вул. Ряснянської з метою внесення змін у містобудівну документацію для переведення цієї території із зони «Г-2» (зона ділової активності) у зону «Г-3-1» (зона дошкільних навчальних закладів).
 
Місяць тому, 4 червня відбулась зустріч мешканців Рясного з представниками ГО «Розвиток Громади» та депутатом ЛМР
Сергій Івах щодо відновлення дитячого дошкільного закладу по вул. Шевченка, 370а. Приміщення цього дошкільного навчального закладу наразі перебуває у приватній власності ЗАТ "Ірокс" та не використовується за призначенням (хоча в єдиному державному реєстрі ця будівля значиться як садок). У 2015 році з незрозумілих причин при розробці зонінгу Шевченківського району цю територію незаконно перевели із зони дошкільних навчальних закладів (Г-3-1) у зону центрів ділової активності (Г-2).


За результатами зустрічі жителі Рясного зібрали декілька сотень підписів та звернулись до громадської організації «Розвиток Громади» та депутата міськради Сергія Іваха аби спільно вжити усіх можливих заходів, щоб повернути садок для потреб громади. А для цього, спершу, необхідно повернути ділянці, де знаходиться садок, зону Г3-1 і розпочати розробку Детального плану цієї території з проектуванням по вул. Шевченка, 370а комунального дошкільного навчального закладу! Ці вимоги громади Рясного, вже через декілька днів, 7 червня Серій Івах озвучив на сесії ЛМР та передав відповідне звернення на розгляд міському голові Львова.

13 червня, в рамках громадського руху "Дитячі садочки - дітям!" відбувся круглий стіл щодо відновлення роботи низки Львівських ДНЗ, на якому детально обговорили шляхи повернення ДНЗ по вул. Шевченка, 370а для потреб громади. Представник управління урбаністики та архітектури ЛМР запевнив, що одразу після звернення до них, відповідні документи з пропозицією розробки відповідного ДПТ будуть скеровані на розгляд виконкому.

Відтак, сьогодні виконком прийняв рішення про розроблення детального плану території у районі вул. Т. Шевченка, вул. Ряснянської в частині внесення змін у містобудівну документацію для переведення цієї території із зони «Г-2» (зона ділової активності) у зону «Г-3-1» (зона дошкільних навчальних закладів). Це, дасть можливість проводити перемовини з компанією «Ірокс» - власником будівлі дитячого садочку, щодо повернення її у власність громади. Нагадаємо, що будівельна компанія «Ірокс» має багато інвестиційних боргів перед містом, а також чимало незаконних забудов у Львові без відповідної містобудівної документації.

Сюжет НТА