Нові освітні заклади у Рясному таки будуть!

Представники ГО Розвиток Громади Назар Лисяк і Роман Дуда спільно з громадою мікрорайону Рясне домоглись відведення Львівською міською радою земельної ділянки під освітні заклади у Рясному площею 3,8 га.

Рішення щодо надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 3,8149 га на вул. І. Величковського (проектованій) у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти підтримали міські депутати на пленарному засіданні 8 листопада 2018 року. Замовником проекту землеустрою виступить Львівське комунальне підприємство «Рембуд».

Кілька місяців тому, ряснянці і представники ГО «Розвиток Громади» Роман Дуда і Назар Лисяк, під час зустрічі з громадою мікрорайону, обговорюючи проблему дисгармонійної забудови Рясного прийняли рішення звернутися до міської влади з метою резервування земельної ділянки під освітні заклади за рахунок земель, що поки не надані у власність або користування забудовникам. Були підготовлені необхідні звернення і, за підтримки мешканців Рясного, представники ГО «Розвиток Громади» провели консультації з представниками департаменту містобудування Львівської міської ради з метою пошуку придатної ділянки та тримали дану ініціативу на постійному контролі, аби дане питання було включене до порядку денного пленарного засідання.
Враховуючи, що житлова забудова мікрорайону Рясне відбувається дуже стрімкими темпами а в району функціонує лише одна школа і два дошкільних навчальних заклади таке рішення дозволить у будь-який момент почати будівництво навчальних закладів, адже земельна ділянка площею 3,8 га з відповідним цільовим призначенням і документами буде відведена.

Зазначимо, що це вже другий позитивний приклад виділення землі під освітні заклади за активної участі представників ГО «Розвиток Громади». Влітку цього року Володимир Беньо, Назар Лисяк, Роман Дуда та інші представники ГО, за великої підтримки місцевих мешканців відстояли відведення трьох вільних земельних ділянок в мікрорайоні «Під Голоском».