Активісти «Розвитку Громади» вимагають в мерії облаштування майданчиків для вигулу собак

З питанням належного облаштування майданчику для вигулу собак члени громадської організації звернулися до міського голови Львова Андрія Садового. Зокрема, йшла мова про парк на вулиці Виговського, який згідно інформації на офіційному сайті ЛМР є офіційним майданчиком для вигулу собак, проте зовсім не облаштований для цього.

Питання спеціально відведених міст для вигулу собак стало неабиякою проблемою у Львові. Здебільшого власники домашніх улюбленців використовують для вигулу міські парки та сквери, які є не пристосовані для цього. Активісти ГО «Розвиток Громади» з цією проблемою звернулися особисто до мера Львова. Під час прийому міського голови, який проводився 30 червня, члени організації описали існуючу проблему та висловили прохання львівян  встановити у сквері по вулиці Виговського інформаційні таблички та контейнери для збору екскрементів домашніх тварин їх власниками. 
Відповідаючи на питання активістів, мер повідомив, що міське комунальне підприємство «Лев» має розроблену програму з облаштування територій для вигулу собак. Також Андрій Садовий запропонував членам громадської організації допомогти при створенні цих майданчиків. Тож результатом зустрічі з міським головою стала домовленість про співпрацю між ГО «Розвиток Громади» та міською владою.

Нам залежить, аби наше місто було по-справжньому європейським, тому будемо докладати максимум зусиль, для того, аби досягти такого результату. Ми звернулися до міської влади із проблемним питанням для Львова і домовилися про подальшу співпрацю щодо його вирішення. Розраховуємо на якісне співробітництво та хороший результат», - розповідає активіст ГО «Розвиток Громади» Ірина Дичко.