ВЗЯВ І ЗРОБИВ

Підприємець закрив центральний офіс російського банку.

Поки держава натужно впроваджувала санкції проти агресора, львівський підприємець самостійно вигнав російський банк зі свого приміщення. Про цей вчинок ніхто й не згадав, якби не одіозна стаття на ресурсі, який належить родині мера міста.

Наприкінці літа Львовом прокотилася хвиля пікетувань, 17 серпня та 8 вересня активісти кількох громадських організацій здійснили кілька мирних протестів, спрямованих на припинення функціонування російських банків на території України. Серед них були і ГО «Самооборона Львівського Євромайдану», ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Розвиток громади», ГО «Кредитний майдан» та інші. Активісти стояли з транспарантами, вигукували гасла, а за другим разом вже навіть запалили фаєри. Пікетували центральні віділення «ВТБ»(Стрийська 33), «VS банк»(Грабовського 11) та «Сбербанк Росії»(Чорновола 2 б). Із 3 серпня центральне відділення «Сбербанку Росії» на вул. Валовій було зачинено, тобто проведення акції під ним - безглузде, адже приміщення було порожнім.

 «Мені дуже кумедні публікації на Zaxid.net, які суперечать самі собі. Чи то міську владу трусить перед черговими виборами, чи то у когось погано з пам’ятю. Але в матеріалі від 3 серпня журналісти самі вказали, що власник зобов’язав банк привести приміщення до первісного вигляду. Так, справді, весною цього року я попросив їх покинути приміщення на вул. Валовій 4 з бажанням конструктивно підтримати боротьбу проти російського бізнесу»,- поділився підприємець Олександр Веремеєнко.


Натомість наш ще чинний мер із задоволенням віддає прайм-тайм у ефірі підконтрольних йому ЗМІ для реклами тому ж «Сбербанку Росії», МТС та ін.. Не згадуючи вже «Alfa Jazz Fest»¸ підтримуваний російським «Альфа банком». Як то кажуть «у чужому оці порошинка, а в своєму валуна не видно». Чого лише вартувала закрита гламурна вечірка, що пройшла у готельно-ресторанному комплексі «Древній Град» для гостей фестивалю на суму з п’ятьма нулями, використання якої було б більш доречним на потреби воюючої армії. Класичний бал посеред чуми.

Не в правилах ГО «Розвиток Громади» обливати брудом усіх, хто їм трапляється на дорозі, але дати гідну відповідь та показати правдиву інформацію ми зобов’язані. Оскільки жоден із наших соціальних проектів що стали всеукраїнськими, а серед них «Жіночність без границь», «Такі різні – такі рівні» та низка інших, жодного разу не викликали інтересу у «мерських» ЗМІ. Натомість вони із задоволенням смакують усілякі надумані ними темні історії, підіймаючи собі рейтинги.

Зрозуміло, що перед виборами хочеться виглядати білим і пухнастим, але ж не за рахунок інших. Навіть у такій екстремальній ситуації люди повинні залишатися людьми, а особливо чинна влада. Вибори закінчуються, а життя продовжується.