Спортивний майданчик посеред бетону

Декілька тижнів тому,вулиця Панча фігурувала в горезвісній історії. Псевдо забудовник без будь-яких документів вирішив збудувати будинок на місці спортивного майданчику. Місцевих жителів обурив такий хід подій і вони звернулись за допомогою в різні інстанції,в тому числі до громадської організації «Розвиток Громади».

Незаконну забудову вдалось зупинити. Ця справа привернула увагу громадськості. Збентежило те ,що cтадіон за котрий люди так відважно боролись перебуває в поганому стані та потребує кардинальних робіт. Так і виникла ідея збудувати декілька майданчиків європейського рівня для різних видів спорту. Першим каменем закладеним у фундамент майбутнього «дітища» став волейбольний майданчик.

Спільними зусиллями місцевих жителів та активістів громадської організації «Розвиток Громади» поле облаштували досить швидко. Для популяризації цього спортивного об’єкту вирішили провести змагання серед громадських організацій та декількох місцевих команд. Зібралось вісім команд котрих поділили на дві групи. Стартувало це спортивне свято у четвер, 9 липня. Запеклі баталії тривали три дні. Уже в суботу відіграли фінал та визначили переможців. Усі учасники були нагороджені грамотами.Турнір виконав своє завдання в повній мірі. Уся місцева дітвора збиралась для перегляду матчів та чекала своєї  можливості повправлятись із м’ячем. Тепер у дітей є можливість активно та з користю проводити час.

Як зізнаються учасники змагань: «Ступаючи на майданчик ти забуваєш про всі негаразди і поринаєш у гру,тому спорт дає можливість відпочити не тільки фізично а й що найголовніше психологічно у такий напружений час».


Залишається сподіватись, на те що наступні спортивні споруди принесуть не менше позитивних емоцій та допоможуть виховати спортивну націю.
 
Андрій Дробіт, активіст ГО «Розвиток Громади»