Плювали ми на Вашу думку, або як у Рясному зводять сміттєпакувальну лінію

Свавільні будівництва у Львові входять в норму. У Рясному продовжується будівництво сміттєпакувальної лінії без необхідних дозволів та документів і без погодження з громадою.

16 грудня на вулицю Шевченка 327-г позвозили будівельну техніку і активно монтують підприємство з пакування сміття. Компанія ЛКП “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс“  ще до сих пір не пояснила громаді, що саме будується біля їх домівок, не пояснює цього й міська влада. Людям під носом, всупереч їх думці, зводять підприємство і не зважають ні на кого. 

Учасники «Розвитку Громади» разом з мешканцями Рясного та прилеглих територій вимагали у робітників документи на будівництво, та, звичайно ж, документів ніхто їм не надав. Активісти викликали поліцію та написали заяву.

Нагадаємо, Питання підприємства, яке мають звести у Рясному на вул. Шевченка у приміщенні «Львівхімсільмашу», 2 рази піднімали на засіданнях постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. Депутати висловлювались проти, та вимагали від влади звіту про те, що саме там хочуть побудувати. Крім цього, ще раніше відбулись громадські слухання, на яких мешканці Рясного висловили свою думку та не дозволили будівництво підприємства в одному з найбільших районів Львова.