Питання будівництва готелю на Вороного та пасажу Міколяша розглядатиме суд

Сьогодні, 20 вересня,  Львівський окружний суд призупинив дію рішення виконавчого комітету ЛМР про розроблення та погодження ДПТ обмеженої вул. М. Вороного, вул. С. Руданського, вул. Ф. Ліста, вул. М. Коперника, пл. А. Міцкевича та просп. Т. Шевченка, який передбачає на місці парковки на Вороного, 4 будівництво нового 6-ти поверхового готелю. Також феміда заборонила виконкому та сесії ЛМР приймати будь-які рішення щодо цього детального плану допоки не буде прийнято рішення у справі по суті.
 
«Місцеві мешканців звернулись до суду, зокрема, через порушення процедури громадських слухань, не врахування думки громади та ігнорування владою створення відповідної погоджувальної комісії», - розповідає адвокат Марія Юнко
 
Нагадаємо, попри обіцянку Андрія Садового та міських чиновників узгодити з мешканцями усі проблемні питання в межах робочої групи, вже відбулись дві спроби «тишком-нишком» просунути на сесію ЛМР затвердження скандального ДПТ. Остання спроба відбулась вчора, 19 вересня, на депутатській колегії, однак місцевим мешканцям вдалось відстояти свої законні права.