У липні на Рясному проведуть ямковий ремонт міжквартальних вулиць

Вчора, 13 червня, відбулась зустріч активістів ГО «Розвиток Громади» із головою Шевченківської районної адміністрацією Надією Банах щодо звернень мешканців Рясного до нашої громадської організації. На зустріч обговорили проблемні питань у господарці мікрорайону, що потребують якомога швидшого реагування органів місцевого самоврядування.
 


Одним з важливих питань, яке обговорили,  було прохання мешканців вул. Шевченка, 358 (б), а саме 3 під’їзд, посприяти у вирішенні критичної ситуації з протіканням даху їх будинку, позаяк неодноразові звернення жителів до місцевого ЛКП не дало жодного результату. Надія Борисівна пообіцяла взяти ситуацію під особистий контроль та у терміновому порядку сформувати робочу групу, яка огляне ситуацію та проведе часткові відновлювальні роботи. А на наступний рік будинок по вул. Шевченка, 358 (б), буде подано у титульний список, аби провести у ньому капітальний ремонт усієї покрівлі даху.
 


Також обговорили вирішення проблем з дорожнім покриттям  міжквартальних  вулиць , позаяк до нас неодноразово звертаються мешканці району Рясне-1, щодо незадовільного стану дорожнього покриття по вул. Прокоповича (ззаду продуктового ринку), а також по вул. Шевченка, 350 (біля супермаркету Сільпо). Очільниця райадміністрації запевнила, що по усьому дорожньому полотну, де утворились вибоїни, з липня цього року буде проведено ямковий ремонт. А відновлення дорожнього полотна позаду житлових будинків по вул. Шевченка, 376а-386, а також біля супермаркету «Рукавичка» буде проведено у 2019 році. А щодо ситуацію з  незадовільним станом дороги по вул. Ряснянській та вул. Брюховицькій, після того, як ЛКП «Львіводоканал» минулоріч почав прокладати каналізаційний колектор та не привів дорожнє покриття у належний стан, то Надія Банах пообіцяла після завершення усіх робіт комунальним підприємством привести усю територію до серпня у порядок, адже як виявилось – на даний момент роботи з каналізування ще тривають.
 


Щодо звернення мешканців Рясного з проханням посприяти у початку ремонтних робіт дорожньої ділянки, що сполучає мікрорайон з смт Брюховичі, то голова Шевченківської районної адміністрації повідомила, що ця дорога знаходиться на балансі Брюховицької селищної ради. Тому надішлемо селищному голові відповідне звернення з проханням вирішити це питання.
 

«За підсумками зустрічі щодо вирішення проблемних питань мешканців Рясного, з якими вони до нас звернулись, разом із Надією Банах змогли знайти шляхи вирішення даних проблем. В майбутньому і надалі розраховуємо на конструктивну співпрацю з районною адміністрацією. У свою чергу, усі ці питання ми продовжуємо тримати на контролі та будемо реагувати на звернення львів’ян», - Назар Лисяк, учасник ГО «Розвиток Громади»