Роботи на вулиці Пластовій проводять без жодних документів

Жителі околиць території очисних споруд «Львівводоканалу» на вулиці Пластовій, 10 вже другий день блокують роботу техніки, яка мала б підготувати площу під вивезення й перевантаження сміття зі Львова. Їх обурило те, що  жодних документів на проведення цих робіт міськрада не має. Позицію місцевих людей підтримують також активісти ГО «Розвиток Громади».

Техніка поруч з очисними спорудами почала працювати у минулі вихідні. Тут розчистили площу під нове сміттєзвалище.  Інформація про це з’явилася у ЗМІ напередодні.  Вчора, 6 червня, мешканці околиць очисних споруд  заблокували роботу чотирьох грейдерів.

Рішення про початок робіт це ухвалила комісія з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ЛМР.
Як з’ясували активісти на місці, жодних документів, проектів чи  дозволів на ці роботи не було.Через кілька годин до мешканців приїхала заступник голови комісії з техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій ЛМР Ірина Маруняк і запевнила, що тут має бути лише перевалочний пункт. Сміття сюди звозитимуть з міста та повантажать у більші сміттєвози для вивезення за межі міста.

 

Тим часом міський голова Андрій Садовий на своїй сторінці в мережі Facebook  написав, що на очисних спорудах ЛМКП «Львівводоканал» на вул. Пластовій у Львові буде обладнаний майданчик для перезавантаження міського сміття для вивезення його у інші області.

Додамо, що сьогодні мер заявив, що сміття перевозитимуть в інші області, проте відповідних документів, які б підтвердили слова міського голови, також немає.

Жителі довколишніх сіл Кривчиці, Сороки Львівські та Муроване побоюються: якщо львівського сміття не приймуть інші регіони, то воно так і залишиться на території очисних споруд Львівводоканалу і перетвориться на «другі Грибовичі».
Мешканці і активісти сьогодні знову стоять на вулиці Пластовій 10, але офіційних документів на роботи ніхто так і не побачив. Всю техніку зараз вивезли, але жителі довколишніх сіл продовжують чергувати тут групами та обіцяють продовжувати блокаду.