Львів’яни потерпають через сусідство з Чеським Генконсульством

Генеральне консульство Чеської Республіки у Львові, яке розташоване на вул.Антоновича,130 створює значні незручності мешканцям прилеглих будинків, під’їзди і прибудинкові території яких слугують вбиральнями для людей, які очікують в черзі до Консуляту.

Приміщення, в якому розташоване Генконсульство Чеської Республіки у Львові не оснащене зоною очікування і вбиральнями через що українці, які їдуть до Львова з усієї західної України щоб залагодити свої питання з Чеською Республікою вимушені годинами стояти на вулиці під відкритим небом і справляти потреби в зовсім не призначених для цього місцях. Працівники розташованих поруч магазинів та офісів розповідають про людей, які взимку просяться погрітися, влітку охолодитися і круглий рік використовують їхні вбиральні як громадські.

Подбати про своїх громадян мала б першу чергу місцева влада, адже потерпають від таких умов не стільки відвідувачі Консуляту, скільки мешканці прилеглих будинків. Зрозуміло, що звертатися до європейської держави створити сервісний центр для українських громадян виглядає занадто зухвалим, однак забезпечити хоча б першочергові потреби громадян могла б місцева влада.

Лише за один день ініціативна група зібрала понад 100 підписів мешканців прилеглих будинків і власників розташованого поруч бізнесу щодо вирішення цієї проблеми. Представники Громадської організації «Розвиток Громади» взялися за вирішення цього питання через скерування відповідних звернень до місцевих органів влади та прохання до Генерального Консульства Чеської Республіки. Маємо велике сподівання, що розголос щодо цієї теми дозволить покращити умови надання послуг українцям Генконсульством Чеської Республіки і щоденне життя львів’ян прилеглих будинків.