Існує можливість закриття російських банків!

У вівторок, 8 вересня 2015 р. під стінами «Сбербанку Росії», що знаходиться на вул.. Чорновола, 2б, відбувся черговий пікет фінансової установи країни-окупанта.

«Увага! Існує ризик закриття російських банків. Збережи свої гроші - забери депозит!» - під такими гаслами вранці вийшли представники громадських організації до приміщення філії «Сбербанку Росії». Акція була проведена з метою інформування громадян про можливість закриття російських банків, з ціллю запобігти фінансовим втратам вкладників цих банків. В ній взяли участь представники ГО «Рабів до раю не пускають», ГО «Розвиток громади», ГО «Самооборона Львівського Євромайдану», ГО «Кредитний майдан», ГО «Економічний бойкотний рух», ГО «Автосотня Самооборони», ГО «Білі берети». Активісти розклеювали інформаційні плакати, роздавали листівки та привертали увагу перехожих до проблеми функціонування на території нашої держави банків країни-агресора, вбивці тисячі українців.Як відомо, «Сбербанк Росії» - найбільший банк Російської Федерації. Його активи складають чверть банківської системи країни, а частка в банківському капіталі становить 30%. 17 квітня 2014 року Генеральний прокурор України повідомив, що відкрито кримінальне провадження щодо цієї фінансової установи за підозрою у фінансуванні акцій на сході та півдні України. Також у прес-центрі СБУ  заявили, що «Сбербанк Росії» в березні—квітні 2014 року перевів у готівку 45 млн грн для фінансування терористів.

Напередодні, небайдужі львів’яни вже декілька разів виходили на акції протесту проти діяльності фінансових установ Росії