Вдячні за перенесення сміттєвого майданчика львів'яни вручили активістам подяку

Завдяки оперативній та злагодженій роботі членів громадської організації впродовж 2 тижнів було перенесено контейнерний майданчик з подвір'я львів'ян. З цією проблемою жителі будинку за адресою вул. Стрийська 6, боролися близько 10 років.

Сьогодні, 12 березня, учасники ГО "Розвиток Громади" провели ще одну зустріч з мешканцями будинку, представниками Галицької районної адміністрації м. Львова та директором ЛКП “Снопківське”. Вдячні мешканці поспілкувалися з активістами та вручили подяку за надану допомогу. У свою чергу учасники громадської організації подякували заступнику голови Галицької районної адміністрації за співпрацю.

 

"Ваш внесок, як активістів, неоціненний. Ми боролися з цією проблемою 10 років, а завдяки вашій роботі все вдалося вирішити за 3 тижні. Дякуюємо вам", - поділилася враженнями мешканка будинку Тетяна Іванівна Якубович.


Нагадаємо, що кілька тижнів тому до громадських активістів звернулися львів'яни з проханням допомогти вирішити проблему незаконного розміщення смітників, через які засмічувалося їхнє подвір'я і зчинявся сморід.

"Ми відстоюємо законні права львів'ян. Гадаю, це не останній випадок, коли ми швидко та з успіхом допомагаємо мешканцям у вирішенні їхніх проблем", - зауважив керівник відділу "Господарські відносини" Роман Дуда.

.

 

Зараз контейнери для сміття перенесені на початок вулиці Волоської, де нікому не заважають.