Зима до Львова прийде, як завжди несподівано

Не зважаючи на те, що перший сніг уже випав цими вихідними, львівські комунальники не поспішають із підготовкою до зимового періоду. Як свідчить аналіз закупівель, які здійснили районні адміністрації м. Львова лише один район міста готовий до боротьби зі снігом.
 
Відтак Залізнична районна адміністрація закупила 2 220 м3 піскосуміші, яка обійшлася у 1,2 млн. гривень. Додатково ця адміністрація придбала 133 тони технічної солі на суму 194 тис. гривень. Постачальником в обох випадках виступила компанія ТОВ «Торгова група Укрресурс», власником якої є Маїк Олег Ярославович.
 
Також, певні потуги у підготовці до зими продемонстрував Галицький район міста, провівши закупівлю технічної солі. Закуплено 450 тон солі на суму 508 тис. гривень. Переможцем у торгах визнано компанію ТОВ «ЗІО-СПОРТ». Цікаво, що троє інших учасників торгів надали дешевші пропозиції, однак усі вони були відхилені. Згідно інформації бізнес-пошукової системи YouControl, ТОВ «ЗІО-СПОРТ» очолює Шульга Володимир. Пан Володимир, ще донедавна був начальником відділу комунального господарства Шевченківського району міста, про що свідчить його декларація
.
 
Решта районних адміністрацій не поспішають із закупівлею піску та солі для посипання доріг і тротуарів міста. Зокрема, Франківський, Сихівський, Шевченківський та Галицький райони востаннє закуповували піскосуміш у січні-лютому 2017 року. Постачальником була компанія ТОВ «Торгова група Укрресурс». 
 
Прибиранням від снігу в усіх районах міста, окрім Сихівського, займаються комунальні ШРП. Сихівський район обслуговує приватна компанія ПП «Паркбуд-Плюс», власником якої є Володимир Возний. Про тісну співпрацю Сихівської райадміністрації та компанії Володимира Возного ми згадували в статті, що присвячена закупівлям послуг із косіння трави на території району.

 
Мешканцям та гостям Львова залишається сподіватися, що влада міста  все ж активізує процес підготовки до зими, та снігопад не перетвориться на катастрофу загальноміського масштабу.


Фото Вголос