Львівелектротранс біля пам’ятника Степану Бандері самовільно будує диспетчерський пункт

Мешканці вулиці Митрополита Андрея, 38 зі здивуванням зауважили, що безпосередньо перед їхніми вікнами, на газоні заливають фундамент і виводять каналізаційні труби для будівлі площею понад 50 кв м.
Аргументоване прохання людей показати  документи на будівництво закінчилося погрозами з боку керівництва ЛКП «Львівелектротранс».
 
Оскільки стурбовані львів’яни звернулися до ГО «Розвиток Громади», представники організації взялися з’ясовувати законність будівництва. У підсумку виявилося, що Ухвалою ЛМР №1282 від 1 грудня 2016 року   дійсно, до Комплексної схеми розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові було включено диспетчерський пункт ЛКП «Львівелектротранс» за адресою вул. Митрополита Андрея 36-38 площею 60 кв. м. Однак, окрім згаданого документу, жодного дозволу з боку мерії на будівництво тимчасової споруди не надалося. Турбує й той факт, що будівництво відбувається не у зазначеному в Ухвалі місці, а безпосередньо біля пам’ятника Степану Бандері на відстані 7 метрів від будинку №38.
 
Депутати комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради, розглядаючи це питання 29 березня вирішили виїхати безпосередньо на місце будівництва і в межах компетенції вплинути на ситуацію.
 
5 квітня представники ГО «Розвиток Громади» на черговому засіданні депутатської комісії відстоюватимуть права львів’ян, адже через погрози та зневагу з боку керівництва ЛКП «Львівелектротрансу» обурені мешканці готові вдатися до фізичних дій.
 
Ганебним є сам факт будівництва диспетчерського пункту, де зі слів представників Львівелектротрансу працівники прийматимуть душ і перевдягатимуться після робочого дня, на відкритій центральній площі, безпосередньо біля пам’ятника Бандері. Мешканці з цього приводу висловлюються так: «дати дозвіл на будівництво такої стодоли в цьому місці можуть тільки люди, які не є фахівцями у справі містобудування, не люблять нашого міста і не поважають мешканців Львова»