«Львівспецкомунтранс» нікому не звітує: куди поділись більше 120 мільйонів гривень?

Встановлення пресувальної лінії на Шевченка, 327г  суперечить ухвалі Львівської міської ради. А інформацією про кількість вивезеного сміття та його пункти призначення у Львові ніхто не володіє.

Тимчасова контрольна  комісія ЛМР з питань перевірки та контролю за процесами збирання, зберігання, перевезення, утилізації і захоронення ТПВ у Львові у 5ти пунктах прийняла рішення, серед яких – надати комісії деталізований звіт щодо здійснених вивезень ТПВ та проведених відшкодувань за таке вивезення протягом 2016 р в розрізі кожного перевізника.
 

Згідно наданої ЛКА «Транспортна фірма  інформації пресувальне  та обгортальне обладнання  орендується у ТОВ «Грінера-Україна», відповідно до договору суборенди від 15.12.2016 р. троком до 15 березня 2017 року з розміром орендної плати  10 гривень на місяць. Охорона приміщення за адресою  вул. Шевченка, 327г забезпечується ЛКП «Муніципальна варта» на підставі договору від 16.12.2016р, – йдеться у документі.


Загальна вартість приміщення,  яке придбало «Львівспецкомунтранс», склала  1 млн 582 тис. 560 грн.
У документі наведено договори, які уклало підприємство для виконання ремонтно-будівельних робіт:
 м
 
Також наголошується, що передбаченою договорами кошторисної документації, а також платіжних документів щодо здійснення оплат за цими договорами ЛКП «Львівспецкомунтранс»  контрольній комісії не надало.

Поповнення статусного капіталу, за рахунок якого мало б здійснюватися фінансування за усіма укладеними договорами на придбання приміщення та виконання робіт ЛКП «Львівспецкомунтранс»  не погоджувало з Комісією інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики ЛМР всупереч вимогам п.3 ухвали Львівської міської ради №169 від 11.02.2016р,- додається у документі.