Рекламщики переконують: мають документи на розміщення реклами, яку вночі демонтувала Львівська міськрада

Сьогодні, 25 жовтня, активісти «Розвитку Громади» разом з рекламниками вдруге відвідали Департамент економічної політики ЛМР, де людям просто показали на двері. Вирішити проблему пообіцяв Євген Бойко. У ЛМР таки створять робочу групу для вирішення питання з незаконним демонтажем рекламних конструкцій.

4 рекламні компанії Львова звернулися по допомогу в ГО «Розвиток Громади». Підприємці кажуть, що їх рекламу незаконно демонтовують.  Зрізають конструкції вночі та навіть не попереджають про це їхніх власників. При цьому влада порушує ст. 19 Конституції України та ст. 321 ЦКУ.

Вчора, 24 жовтня, активісти разом з підприємцями та журналістами звернулись у Департамент економічної політики ЛМР з листом – вимогою, у якому просять призупинити демонтаж рекламних конструкцій та створити робочу групу, яка має вирішити цю проблему. Оскільки директора департаменту на робочому місці не виявилось,  до людей прийшла в. о. керівника Ольга Сивак, якій підприємці і передали документ. Пані Ольга пообіцяла з’ясувати ситуацію.

У такому ж складі люди навідались у департамент вдруге сьогодні. Керівники рекламних компаній передали усі необхідні документи, які засвідчують їхні права на розміщення реклами. Проте на чиновників мерії це не справило жодного враження, більше того, міськрада відмовилась надати підприємцям та активістам наказ про демонтаж рекламних конструкцій. Отож, на сьогодні, навіть невідомо чи такий документ взагалі існує. Фактично в економічному департаменті міськради вказали на двері своїм же громадянам та проявили повну байдужість до справи, яка є у  компетенції структурного підрозділу ЛМР.

Учасники ГО та підприємці прийняли рішення звертатись з цим питанням до мера. Проблему рекламників вислухав  в.о.директора департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко. Після цього пан Євген зібрав нараду у малій сесійній залі за участю головного юриста ЛМР Гелени Пойонкевич. В результаті чиновники таки погодили створення робочої групи для вивчення питань рекламний компаній, де ЛМР повинна показати наказ. Підприємці ж, у свою чергу, ще раз представлять договори на право розміщення реклами.