Рясному знову грозять сміттям

Завтра, 14 грудня, на засіданні постійної комісії архітектури, містобудування
та охорони історичного середовища знову виноситимуть питання про виділення землі під сміттєпереробний комплекс у Рясному.
 
Всупереч думці громади чиновники і далі намагаються створити у Рясному другі Грибовичі., Завтра, 14 лютого, відбудеться засідання комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища. Під питанням № 41 порядку денного комісії стоїть питання «Про надання ЛКП “Транспортна фірма “Львівспецкомунтранс“ дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. Т.Шевченка, 327-г», про це повідомив Ігор Телішевський на своїй сторінці у Facebook. Цю територію міська влада планувала віддати під сміттєпереробний комплекс.
 
Нагадаємо, 21 листопада  уже було засідання депутатської комісії щодо створення сміттєсортувальної лінії у Рясному. На зустрічі були представники усіх фракцій міськради, які одноголосно вирішили не голосувати за передання «Львівспецкомунтрансу» 10 га у Рясному.
 
Мешканці прилеглих територій виступили категорично проти сміттєпереробного комплексу в одному з найбільших районів Львова і надалі триматимуть під контролем діяльність влади щодо цього питання.