Мешканці будинків по вулиці Пулюя висловили подяку ГО «Розвиток Громади» за підписання та контроль дотримання умов Меморандуму зі сторони забудовника

Активісти ГО «Розвиток Громади» забезпечили виконання умов Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між мешканцями будинку та забудовниками – ТзОВ «Діексбі Інтернешнл», який був підписаний в серпні 2014 року.

На знак подяки жителі будинку №32 по вулиці Пулюя передали громадській організації лист. Мешканці зібрали підписи зі всіх квартир та від імені голови будинкового комітету подякували ГО «Розвиток Громади» за підтримку. Вдячність, зокрема, була висловлена за врегулювання відносин між забудовником та мешканцями будинків і розв’язання конфлікту, контроль виконання домовленостей, що допомогли завершити ремонтні роботи у будинках № 32 та № 34а раніше встановленого терміну та вирішити проблеми шуму на прилеглих до місця будівництва територіях.


Зазначимо, що протягом 4 місяців з моменту підписання Меморандуму під наглядом активістів ГО «Розвиток Громади» забудовник забезпечив виконання зазначених у документі зобов’язань і здійснив:

у будинку № 32:
- заміну вікон в під’їзді на металопластикові;- прибудову даху над входом у будинок;
- здійснив ремонт даху з використанням руберойду


- заміну перил;у будинку № 34а:
- реставрацію та заміну вікон;
- реставрацію входу у під’їзд та обладнав дашок


- ремонт двох під’їздів та вестибюлів;

 
 

- обладнав вхід у під’їзди пандусами
- встановив тимчасові парапети на даху

 
 

- облаштував прибудинкову територію дерев’яними лавками

 

ГО «Розвиток Громади» виступила гарантом виконання умов Меморандуму та завжди готова допомогти мешканцям Львова у відстоюванні своїх прав та врегулюванні конфліктних ситуацій.