У Львові змусили чиновників ходити по болоті: активісти вимагають ремонту доріг

Сьогодні, 7 березня, у Львові відбулась масштабна акція протесту під стінами ЛМР. До пікету доєднались близько сотні небайдужих львів’ян. Перед початком заходу представники ГО «Розвиток Громади» сконструювали, перед входом у Ратушу, дорогу з болота, по якій, аби потрапити на роботу, проходили чиновники міськради. Таким чином активісти нагадали посадовцям про проблеми у місті, з якими щодня зіштовхуються сотні тисяч містян.

Культурна столиця України вже 12 років потерпає від колективної безвідповідальності міських чиновників, що призвело до катастрофічної ситуації з інфраструктурою міста, порушень у сфері містобудування та архітектури, колапсу з громадським транспортом та ремонтами доріг, а також до сотень інших важливих проблем у життєдіяльності нашого міста. Тому на акції люди вимагали від депутатів взяти на особистий контроль усі ці питання та, у найкоротші терміни, створити робочу групу із залученням громадськості, експертів та чиновників, аби:

  • Здійснити ґрунтовний аналіз діяльності міських посадовців та комунальних підприємств у сфері ремонту доріг;
  • Ініціювати розірвання депозитних угод та передбачати достатнє фінансове забезпечення ремонтних робіт при постійному аналізі ефективності витрачання коштів та громадському контролі якості робіт;
  • Напрацювати пропозиції та скласти графік першочергових ремонтних дорожніх робіт, тому числі і капітальних, а також вивчити необхідність будівництва нових автотранспортних розв’язок та паркінгів, які розв’яжуть транспортний колапс у місті;
  • Вирішити проблеми у сфері містобудування.

Від сьогодні створюємо у нашому місті «Штаб спасіння Львова», який покликаний вирішувати усі нагальні проблеми мешканців. Тому закликаємо усіх небайдужих львів’ян об’єднуватись та звертатись до громадської організації «Розвиток Громади», аби змусити чиновників працювати на користь простих людей!

На завершення акції відбулось театралізоване представлення того, як, на нашу думку, за рахунок міського бюджету вирішуються проблеми у місті – «закатали гроші у болото»!

Представники ГО «Розвиток Громади» прибрали все сміття та болото, що використали під час пікету!

До акції долучились: ГО «Розвиток Громади», ГО «Народна дія», ГО «Українська спілка учасників АТО», ГО «Ветеранське братерство», ГО «Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих», Правий сектор Львівщини, ГО «Рабів до раю не впускають», ГО «Об’єднання добровольців», ГО  «Побратими Об’єднанні», мешканці вулиць Тернопільска, Технічна, Каменярів, Ференца Ліста, Вороного, Малоголосківська, мікрорайону Під голоском, а також просто небайдужі мешканці!