Станція перевантаження сміття по-львівськи: ні документів, ні дозволів

Сьогодні, 11 серпня, на вулиці Данила Апостола (недалеко від МРЕВ) активісти ГО «Розвиток Громади» разом з ВПВ «Патріот» та УСУ АТО, Львівська обласна спілка соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих.виявили станцію перевантаження сміття  без жодних документів та дозволів.

Активісти повідомили, що ця сміттєва станція функціонує вже не один день, попри недотримання норм законодавства, зокрема, екологічного. Тут щодня перевантажують велику кількість сміття. Це відбувається просто на землі. Тобто всі токсини, які виділяються з сміття, потрапляють  в землю.


-     У них немає жодних документів, які давали би їм дозвіл на заняття такою діяльністю. Немає договору на оренду земельної  ділянки –  з їхніх слів, ця ділянка перебуває у приватній власності. Також немає документів, що підтверджують право перевантаження цих відходів саме на цій земельній  ділянці. В них є лист до Залізничної адміністрації Львова про те, що вони хочуть перевантажувати на цій ділянці сміття і лист-відповідь від адміністрації, в якому вказується, що перевантаження  треба здійснювати виключно в межах законодавства. На цьому всі документи вичерпались, – розповів активіст Роман Височанський


 Також активіст наголосив, що посвідчень ніхто з присутніх не надав, вони називають себе представниками компанії «АВЕ».  Зі слів цих працівників,  сміття перевантажується на автомобілі і їде в Дніпро. Вони повідомляють, що документи дозвільного характеру вони намагались отримати, але їх не отримали, після чого вони самовільно почали займатись своєю діяльністю.

Активісти ГО «Розвиток Громади» стежитимуть за ситуацією на вулиці Данила Апостола та висвітлюватимуть перебіг подій.