Учасники ГО “Розвиток Громади” передали гуманітарну допомогу дітям

Завдяки роботі учасників громадської організації діти зі шкіл-інтернатів та сиротинців отримали гуманітарну допомогу.

У січні 2015 року представники ГО «Розвиток Громади» спільно з міжнародним товариством “Зеленого хреста” звернулися до світової спільноти з проханням надати гуманітарну допомогу для дітей-сиріт. У відповідь на заявку активістів від небайдужого жителя Німеччини було відправлено дитячі речі та комп’ютерну техніку.

Невдовзі після одержання закордонного вантажу учасники “Розвитку Громади” спільно з представниками Центру Опіки Сиріт Львівської Архиєпархії УГКЦ передали гуманітарну допомогу для вихованців шкіл-інтернатів та сиротинців Львівщини. Дітям відправили одяг, взуття і комп’ютери.

Вдячний за допомогу дітям головний капелан сиріт отець Роман Прокопець надіслав на адресу громадської організації подяку.

 
 

“Діти потребують нашої уваги, особливо, якщо вони лишились без батьків, які можуть про них потурбуватись. Ми вдячні європейській спільноті за надану гуманітарну допомогу. Активісти нашої організації налагодили співпрацю з Центром Опіки Сиріт. Гадаю, ми ще не один раз потішимо дітей такими презентами від небайдужих людей,” – розповів керівник напрямку “Господарські відносини” Роман Дуда.