Куди міська влада направляє кошти з інвестиційних внесків забудовників: приклад мікрорайону Під Голоском!

Лише минулого тижня завершились громадські слухання щодо розвитку соціальної інфраструктури та припинення хаотичної забудови вул. Малоголосківської, а міська влада вже цієї сесії 20.09 знову виділятиме ще три земельні ділянки (загальною площею близько 1,7га) на вул.Під Голоском , які йдуть на продаж через аукціон для багатоквартирного житлового будівництва. Орієнтовно міська казна повинна поповнитись з цього продажу на близько 50 млн грн.
 
Нагадаємо, одна з важливих вимог людей на слуханнях була передбачити щонайменше 70% інвестиційних внесків забудовників для потреб розвитку району та усунення існуючих допущених порушень.  
        
На запит ГО «Розвиток Громади» до Управління архітектури та урбаністики ЛМР про надання інформації щодо сплати за договорами про пайову участь забудовників у районі Під Голоском, Ми отримали відповідь , що починаючи з 2014 і до закінчення 2019 року міський бюджет повинен поповнитись щонайменше ще на 23 млн грн. Цікаво, яка сума коштів з цих договорів піде на цей район та зокрема вул. Малоголосківську, на якій масово почали зводити багатоповерхівки, що призвело до перевищення щільності забудови та відсутності достатньої інфраструктури для нормального проживання місцевих мешканців. Люди фактично залишились без прибудинкових території, паркомісць та не мають де елементарно погуляти з дітьми, не говорячи про відсутність достатньої кількості місць у садочках чи школах. А єдина вузька дорога, вул.Малоголосківської, що сполучає цю вулицю з містом перетворилась у магістраль для важкої будівельної техніки.
 
 
        
Зауважимо, що ТзОВ «Львівська інвестиційна компанія» тричі звільнена міською владою від часткової сплати пайових внесків, на суму більше 2,5 млн грн. Все тому, що цей забудовник капітально відремонтував вул. Малоголосківську. Станом на сьогодні, окрім цієї допомоги, не відомо чи, ще бодай гривня з пайових зобов’язань інших забудовників була вкладена в інфраструктуру району.