Найкращий захист – напад: Садовий нахамив активістам. ВІДЕО

Сьогодні, 29 серпня, відбулось виїзне засідання виконавчого комітету ЛМР на вул. Проектованій, де планується чергова житлова забудова. Міські чиновники пояснювали мешканцям «Малоголосківської» чому у їх мікрорайоні, завтра на засіданні виконкому, погоджуватимуть черговий дозвіл на зведення багатоповерхівки, а не садочку, школи чи громадського простору, які просто відсутні.

На зустрічі з мешканцями також був присутній міський бургомістр. Андрій Іванович неприховано переконував мешканців в необхідності такого будівництва і обіцяв врешті розпочати зведення соціальну інфраструктури у мікрорайоні. Однак, коли представник ГО «Розвиток Громади» Володимир Беньо та місцеві мешканці почали звинувачувати міського голову в популізмі та некомпетентності, Садовий вигукнув до натовпу, що, мовляв, не було б проблем у мешканців зі школами та громадськими просторами, якби їм «не помагали», цитуємо - «представники криміналітету». Коли мешканці почали обурюватись та вимагати у Садового показати хто «криміналітет», Андрій Іванович показав пальцем у сторону Володимира Беньо і сказав, що цей ось цей мужчина з камерою. Володимир одразу попросив бургомістра аргументувати наклеп та навести факти, аби він не бути багатослівним та врешті почав відповідати за сувої слова. На жаль, «проєвропейський мер» почав лише виправдовуватись, мовляв, він не називав жодних прізвищ. Місцеві мешканці, зі свого боку, підтримали пана Володимира зазначивши, що він єдиний постійно допомагає захищати їх права. Андрій Іванович дуже добре вивчив просту істину – «найкращий захист це напад». Львівський мер добре пам'ятає своє "темне минуле", часів "Галицьких інвестицій" 90-х років, проте не дуже любить це згадувати. Вочевидь, саме тому, коли йому роблять зауваження про некомпетентність та порушення законодавства ним та його командою, це викликає у нього таку бурхливу та хамську реакцію. Замість того, аби виконувати роботу очільника міста та вирішувати господарські проблеми львів’ян, Андрій Іванович власноруч перетворює, ще донедавна престижний район, у міське Гето, а щоб не відповідати за скоєні злочини починає безпідставно обзивати та звинувачувати громадських активістів. Відтак громадська організація «Розвиток Громади» засуджує такі хамовиті дії міського голови Львова та повністю підтримує Володимира Беньо. Також Ми закликаємо активну громаду м. Львова дати оцінку діям Бургомістра та підтримати флешмоб #СтопМерХам

(див. відео з 16 хв)

Нагадаємо, вже понад два роки мешканці «Малоголосківської» та представники ГО «Розвиток Громади» баряться зі свавіллям чиновників ЛМР, що діють всупереч інтересів територіальної громади міста та перетворюють їх район на депресивну зону. Міський виконком практично кожного засідання видає нові містобудівні умови та обмеження на багатоквартирне будівництво в результаті чого у мікрорайоні значне переущільнення населення та відсутня будь-яка соціальна інфраструктура. За весь цей період було безліч зустрічей активістів та мешканців із міською владою та забудовниками, акцій протесту, а також судових процесів, однак позитивного результату для мешканців, на жаль, наразі й досі немає.

Фотографії з допису Христини Процак