Завдяки «Розвитку Громади» люди з особливими потребами відвідали філармонію

Нещодавно активісти громадської організації супроводжували людей з обмеженими фізичними можливостями на концерт у Львівську обласну філармонію.

У п’ятницю, 4 вересня із сольною програмою «Мій рідний край» у Львові виступала українська співачка Світлана Весна. Люди з особливими потребами, які проживають у Львівському міжрегіональному центрі соціально-трудової професійної та медичної реабілітації інвалідів, висловили бажання відвідати концерт. У цьому їм допомогли активісти громадської організації «Розвиток Громади». Двоє дужих хлопців супроводжували людей у візках продовж всього вечора.  Вони допомагали неповносправним у всьому – підіймали та переносили візки, організували перегляд концерту поруч із сценою й, навіть, попросили співачку спуститися до них зі сцени та зробити фото.

«Ми бачимо, що для цих людей дуже важлива наша підтримка. Ми допомагаємо їм інтегруватися у суспільство, відвідуючи чудові культурні заходи, спілкуючись, обмінюючись думками та переживаннями. Адже всі ми різні, але всі ми рівні», - поділився активіст ГО «Розвиток Громади» Назар Бай.


Адміністрація Львівського МЦСТПМРІ висловила щиру вдячність громадській організації «Розвиток Громади», а особливо активістам Назару Баю та Юрію Підківці за плідну співпрацю, людяність, небайдужість та розуміння людей з особливими потребами.

Нагадаємо, ГО «Розвиток Громади» неодноразово допомагала людям з особливими потребами. Для жінок, що пересувається у візках активісти реалізували Всеукраїнський соціальний проект «Жіночність без границь»